Słoneczny Parasol Dom Spokojnej Starości

Dom Spokojnej Starości „Słoneczny Prasol” jest usytuowany w miejscowości Sulbiny, w spokojnym i cichym miejscu pod lasem. Dom został zbudowany w oparciu o nowoczesny projekt, uwzględniający wszelkie wymogi Urzędu Marszałkowskiego, Unii Europejskiej oraz potrzeby pensjonariuszy.

Cała infrastruktura domu oraz otaczający go teren są pozbawione wszelkich barier architektonicznych. Dom jest przyjazny dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz dostosowany do potrzeb sprawowania opieki nad osobami przewlekle chorymi.

W pokojach zainstalowano system przywoławczy, a w miejscach ogólnodostępnych oraz na zewnątrz całego obiektu – monitoring. Korytarze wyposażone są w system oświetlenia nocnego. Poruszanie się po całym obiekcie jest więc całkowicie bezpieczne.

Profesjonalną, całodobową opiekę nad mieszkańcami sprawuje wykwalifikowany personel opiekuńczo – pielęgniarski, który zatroszczy się o potrzeby mieszkańców, pomoże w codziennych czynnościach i zadba o ich komfort oraz bezpieczeństwo.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Domu Słoneczny Parasol oraz profilu Facebook, na którym pojawiają się codzienne wpisy z aktualnościami z życia pensjonariuszy.

Bardzo dziękujemy Zarządowi Domu Słoneczny Parasol za udział w Projekcie „DOS NOWA NORMA ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W DOMACH OPIEKI NAD OSOBAMI STARSZYMI” oraz za poświęcony czas.